Acer Aspire 9420 Synaptics Touchpad Driver 8.2.9 for XP

Acer Aspire 9420 Synaptics Touchpad Driver 8.2.9 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Synaptics.

Liczba pobrań: 372
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Aspire 9420 Synaptics Touchpad Driver 8.2.9 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Acer Aspire 9420 Synaptics Touchpad Driver 8.2.9 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Vizio CA27-A4 Intel Chipset Driver 9.3.0.1020 for Windows 7 czy EVGA nForce 790i Ultra SLI BIOS DZ19. Acer Aspire 9420 Synaptics Touchpad Driver 8.2.9 for XP poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: