Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i

Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 226
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Logitech C310 Pro HD Webcam Driver 13.30.1394.0 lub Toshiba Satellite R630 Ricoh Card Reader Driver 2.10.03.02 for X. Aplikacja Gigabyte GA-G33M-S2H (rev. 1.x) BIOS F4i może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: