Supermicro X9DRE-TF+ Intel RSTe SCU Driver 3.5.0.1101

Supermicro X9DRE-TF+ Intel RSTe SCU Driver 3.5.0.1101 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Liczba pobrań: 65
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Supermicro X9DRE-TF+ Intel RSTe SCU Driver 3.5.0.1101 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Samsung UE46ES7000U SMART TV Firmware T-ECPDEUC-2002.0 i Lenovo ThinkPad T420 Smart Card Reader Driver 4.1.0.1 for Window. Supermicro X9DRE-TF+ Intel RSTe SCU Driver 3.5.0.1101 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: