Gigabyte GA-EG31M-S2 (rev. 2.0) BIOS FCd Beta

Gigabyte GA-EG31M-S2 (rev. 2.0) BIOS FCd Beta to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Liczba pobrań: 242
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-EG31M-S2 (rev. 2.0) BIOS FCd Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-EG31M-S2 (rev. 2.0) BIOS FCd Beta, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway MX6450 Broadcom WLAN Driver 4.10.40.0 for XP czy Supermicro X9DAX-iTF Intel RST SATA Driver 3.6.0.1093. Programiści Gigabyte zadbali, by Gigabyte GA-EG31M-S2 (rev. 2.0) BIOS FCd Beta były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: