MSI G41TM-P33 BIOS 1.E

MSI G41TM-P33 BIOS 1.E jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Msi.

Liczba pobrań: 107
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Msi
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MSI G41TM-P33 BIOS 1.E to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Msi.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz MSI G41TM-P33 BIOS 1.E, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Dell Precision 490 NVIDIA Quadro FX4600 Graphics Driver 169.55 f lub Samsung 460UXN LCD Monitor Driver 1.0. Programiści Msi zadbali, by MSI G41TM-P33 BIOS 1.E były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: