Asus Maximus V GENE BIOS 1604

Asus Maximus V GENE BIOS 1604 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Asus.

Liczba pobrań: 168
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Asus
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Asus Maximus V GENE BIOS 1604 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Asus.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asus Maximus V GENE BIOS 1604, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sager NP2885 Realtek LAN Driver 5.505.1004.2002 for XP czy Sony Vaio VPCZ12AHX/XQ Notebook Utilities 1.0 for Windows 7 x64. Asus Maximus V GENE BIOS 1604 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: