Sony Vaio VPCZ22SHX Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind

Sony Vaio VPCZ22SHX Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 149
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ22SHX Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić MSI PH67S-C43 (B3) Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6813 i Toshiba Satellite Z830 BIOS 1.70. Sony Vaio VPCZ22SHX Intel Centrino WLAN Driver 14.3.1.1 for Wind to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: