Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 6.40 for Vista/Wind

Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 6.40 for Vista/Wind to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 0
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 6.40 for Vista/Wind to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 6.40 for Vista/Wind jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby DriverView czy Foxconn nT-i2847 Intel Management Engine Driver 8.1.0.1263. Kod programu Lenovo ThinkPad T430si Power Manager Utility 6.40 for Vista/Wind został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: