Gateway 7310 TSST DVD-RW Firmware GA05

Gateway 7310 TSST DVD-RW Firmware GA05 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy TSST.

Liczba pobrań: 380
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
TSST
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway 7310 TSST DVD-RW Firmware GA05 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy TSST.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-8VM800PMD-775 (rev. 1.0) VIA Chipset Driver 5.12a i Gateway ID47H Atheros LAN Driver 1.0.0.36 for Windows 7 x64. Programiści TSST zadbali, by Gateway 7310 TSST DVD-RW Firmware GA05 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: