Sony Vaio VPCZ128GX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for Wi

Sony Vaio VPCZ128GX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for Wi jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Ricoh.

Liczba pobrań: 99
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ricoh
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ128GX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for Wi to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Ricoh.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Sony Vaio VPCZ128GX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for Wi, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Aspire M3-581G NVIDIA Graphics Driver 9.11.1111 for Windows czy Sony Vaio VPCZ21BGX/B Synaptics TouchPad Driver 15.3.2.2 for Win. Sony Vaio VPCZ128GX Ricoh CPRM Card Reader Driver 3.1.0.5 for Wi poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: