SAPPHIRE PURE White A55M AMD AHCI/RAID Preinstall Driver 3.3.154

SAPPHIRE PURE White A55M AMD AHCI/RAID Preinstall Driver 3.3.154 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Liczba pobrań: 95
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

SAPPHIRE PURE White A55M AMD AHCI/RAID Preinstall Driver 3.3.154 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

SAPPHIRE PURE White A55M AMD AHCI/RAID Preinstall Driver 3.3.154 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Acer Aspire V3-731G ALPS Touchpad Driver 7.109.2020.209 for Wind, czy Lenovo ThinkPad T530i Intel LAN Driver 12.1.77.0 for Windows 8. SAPPHIRE PURE White A55M AMD AHCI/RAID Preinstall Driver 3.3.154 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: