Acer Aspire 8920G BIOS 1.14

Acer Aspire 8920G BIOS 1.14 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Acer.

Liczba pobrań: 937
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Acer
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Aspire 8920G BIOS 1.14 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Acer.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11NGX Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.10 for i Sony Vaio VPCYB14KX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Aplikacja Acer Aspire 8920G BIOS 1.14 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: