GIMP Portable 2.8.6

GIMP Portable (GNU Image Manipulation Program) to darmowy program do edycji grafik i zdjęć. Wśród wielu funkcji znajdziemy miedzy innymi tworzenie kompozycji.

Liczba pobrań: 2849
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GIMP.org
Rozmiar: 63.6 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GIMP Portable (GNU Image Manipulation Program) to darmowy program służący do edycji grafiki (czyli retuszowania zdjęć, authoringu, tworzenia kompozycji z grafik, itd.). Aplikacja ma ogromne możliwości, które można dodatkowo rozszerzać poprzez niesamowitą ilość dostępnych wtyczek i nakładek.

GIMP pozwala na skorzystanie z wielu potężnych funkcji znanych z innych, rozbudowanych aplikacji do obróbki zdjęć. Wśród nich wymienić trzeba takie, jak na przykład praca na warstwach (layers), możliwości skalowania, tworzenie prostych animacji, obsługa wielu filtrów itp. Program uruchamia się w postaci klasycznego obszaru roboczego (puste okno, które wypełnia się pierwszym możliwym obrazem. Paski z zestawami akcesoriów i przycisków mogą zostać zakotwiczone w Pulpicie, co oznacza, że nie zostaną przykryte przez okno żadnego z edytowanych plików. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić szereg istotnych modyfikacji.

Jest to wersja portable, która nie wymaga instalacji na dysku.

Ocena:
Twoja ocena: