Genius DeathTaker Mouse Driver 4.0

Genius DeathTaker Mouse Driver 4.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy GENIUS.

Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GENIUS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Genius DeathTaker Mouse Driver 4.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Genius DeathTaker Mouse Driver 4.0 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASRock H61M-VG3 BIOS 1.70 czy Gateway MX6030 Conexant Modem Driver 7.20.00.50 for XP. Programiści GENIUS zadbali, by Genius DeathTaker Mouse Driver 4.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: