AOpen DE35-HD Realtek Audio Driver 2.58 for Vista/Windows 7

AOpen DE35-HD Realtek Audio Driver 2.58 for Vista/Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 98
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AOpen DE35-HD Realtek Audio Driver 2.58 for Vista/Windows 7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz AOpen DE35-HD Realtek Audio Driver 2.58 for Vista/Windows 7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCZ21DGX BIOS Update Utility R0173H5 for Windows 7 x6 lub MSI ZH77A-G43 Plus BIOS 1.5. AOpen DE35-HD Realtek Audio Driver 2.58 for Vista/Windows 7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: