Sony Vaio VPCYB14KX/S Broadcom Bluetooth Driver 6.3.0.6300 for W

Sony Vaio VPCYB14KX/S Broadcom Bluetooth Driver 6.3.0.6300 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Broadcom.

Liczba pobrań: 69
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Broadcom
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCYB14KX/S Broadcom Bluetooth Driver 6.3.0.6300 for W to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro L650 Conexant Audio Driver 3.80.0.0 for XP i Gateway M-14 Synaptics Touchpad Driver 9.2.3.0 for Vista. Sony Vaio VPCYB14KX/S Broadcom Bluetooth Driver 6.3.0.6300 for W to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: