Sony Vaio VPCYB15KX/P TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows

Sony Vaio VPCYB15KX/P TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Liczba pobrań: 66
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCYB15KX/P TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Sony.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Sony Vaio VPCYB15KX/P TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP Pavilion HDX9320TX Intel Chipset Utility 8.3.1.1009, czy Gigabyte GA-8I865GMK-775 (rev. 2.0) ADI Audio Driver 5.12.01.517. Sony Vaio VPCYB15KX/P TouchPad Settings Utility 1.0 for Windows poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: