Philips 246EL2SBH/00 Monitor Driver 1.0 for Vista

Philips 246EL2SBH/00 Monitor Driver 1.0 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Philips.

Liczba pobrań: 93
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Philips
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Philips 246EL2SBH/00 Monitor Driver 1.0 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Philips.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Pioneer CDJ-2000 Nexus Firmware 1.10 i Razer Blade Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6505 for Windows 7. Philips 246EL2SBH/00 Monitor Driver 1.0 for Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: