COWON iAUDIO 5 Media Player Firmware 1.48

COWON iAUDIO 5 Media Player Firmware 1.48 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Cowon.

Liczba pobrań: 142
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Cowon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

COWON iAUDIO 5 Media Player Firmware 1.48 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Cowon.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad T400s Intel Graphics Driver 6.14.10.5355 for XP i Vizio CT15-A0 Intel Chipset Driver 9.3.0.1021 for Windows 8. Kod programu COWON iAUDIO 5 Media Player Firmware 1.48 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: