Any Video Converter 5.0.7

Any Video Converter to narzędzie do szybkiej konwersji plików wideo. Pozwala także na konwersję i pobieranie plików z serwisów jak YouTube.

Liczba pobrań: 741
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Any-Video-Converter.com
Rozmiar: 32.24 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Any Video Converter to świetne darmowe narzędzie do szybkiej kompresji i konwersji plików wideo. Obsługuje między innymi DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI, MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, FLV i WMV. Aplikacja pozwala także na konwersję do formatu MP4 oraz na pobieranie filmów bezpośrednio z serwisów typu YouTube. Możliwe jest również automatyczne jednoczesne przekonwertowanie większej liczby plików do wybranego formatu.

Any Video Converter pozwoli również na bezproblemowe przygotowanie plików dla telefonów komórkowych i innych urządzeń przenośnych. Wbudowana opcja podglądu umożliwia obejrzenie filmu przed konwersją. Oprócz tego interesującą opcją jest możliwość tworzenia płyt DVD z własnym menu, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby do przygotowanego filmu dodać także własne napisy.

Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi z obsługą programu poradzą sobie nawet mniej zaawansowani użytkownicy komputera. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

Ocena:
Twoja ocena: