Genius Ring Mouse Driver 2.0

Genius Ring Mouse Driver 2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma GENIUS.

Liczba pobrań: 169
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GENIUS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Genius Ring Mouse Driver 2.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Genius Ring Mouse Driver 2.0 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby MSI H67MA-ED55 Realtek LAN Driver 7.67.1226.2012 for Windows 7, czy MSI Z68S-G43 (G3) Lucid Graphics Driver 1.2.112 for Windows 7. Kod programu Genius Ring Mouse Driver 2.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: