Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AverMedia.

Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AverMedia
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AverMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Epson Artisan 725 Arctic Edition Printer Driver/Utility, czy ASRock X79 Extreme6/GB Broadcom Teaming Driver 15.4.4.1 for Wind. Kod programu Acer Aspire 7730G AverMedia TV Tuner Driver 1.1.x.30 for Windows został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: