Sony Vaio VPCZ11NGX/X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP

Sony Vaio VPCZ11NGX/X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 92
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11NGX/X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Sony Vaio VPCZ11NGX/X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP Deskjet 2510 Printer Basic Driver 28.8 x64 czy ASRock FM2A75M-DGS R2.0 BIOS 1.20. Aplikacja Sony Vaio VPCZ11NGX/X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: