Lenovo ThinkPad T420i BIOS Update Utility 1.43

Lenovo ThinkPad T420i BIOS Update Utility 1.43 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 137
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T420i BIOS Update Utility 1.43 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ11KGX Broadcom Bluetooth Driver 6.2.1.500 for Wind i Toshiba Satellite U400 Conexant Modem Driver 7.73.00.00 for XP. Lenovo ThinkPad T420i BIOS Update Utility 1.43 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: