Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6

Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gigabyte.

Liczba pobrań: 127
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCZ11KGX Broadcom Bluetooth Driver 6.2.1.500 for Wind czy Gigabyte GA-MA69G-S3H (rev. 1.0) Realtek Audio Driver 2.70. Aplikacja Gigabyte GA-H55-USB3 (rev. 2.0) BIOS F6 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: