Plextor PX-64M3 SSD Firmware 1.06

Plextor PX-64M3 SSD Firmware 1.06 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Plextor.

Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Plextor
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Plextor PX-64M3 SSD Firmware 1.06 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Plextor.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gateway MX3220 Texas Instruments Card Reader Driver 2.0.0.2 for i HP 2000-2a10NR BIOS F.13 for Windows 7/Windows 8. Aplikacja Plextor PX-64M3 SSD Firmware 1.06 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: