Sony BDP-S770 Blu-ray Player Firmware M04.R787 for Mac OS

Sony BDP-S770 Blu-ray Player Firmware M04.R787 for Mac OS to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Sony.

Liczba pobrań: 70
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Sony
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony BDP-S770 Blu-ray Player Firmware M04.R787 for Mac OS jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Sony.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Sony BDP-S770 Blu-ray Player Firmware M04.R787 for Mac OS jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Sony Vaio VPCYB15KX/G BIOS Update Utility 1R0162Z7 for Windows 7 czy Genius NetScroll 310 Mouse Driver 1.0. Sony BDP-S770 Blu-ray Player Firmware M04.R787 for Mac OS to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: