Lenovo ThinkPad Edge E530 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows

Lenovo ThinkPad Edge E530 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 118
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad Edge E530 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Lenovo ThinkPad Edge E530 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Intel PRO Network Connections LAN Driver 18.0 for Windows 8 x64 lub Toshiba Satellite T210 BIOS 1.60. Lenovo ThinkPad Edge E530 Intel WiDi Driver 3.5.40.0 for Windows poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: