Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45

Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 371
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Panasonic WORKiO DP-C405 PCL Printer Driver 1.19.070.c for Windo czy EVGA GeForce GTX 670 Firmware 80.04.5C. Kod programu Lenovo ThinkPad W510 BIOS Update Utility 1.45 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: