Supermicro X9DAX-iF IPMI Firmware 2.21

Supermicro X9DAX-iF IPMI Firmware 2.21 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Others.

Liczba pobrań: 91
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Others
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Supermicro X9DAX-iF IPMI Firmware 2.21 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Supermicro X9DAX-iF IPMI Firmware 2.21 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Philips 190E2FB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista czy ASRock FM2A75M-ITX ATI Display Driver 8.982 for XP. Supermicro X9DAX-iF IPMI Firmware 2.21 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: