Genius FaceCam 1005 WebCam Driver 2.0

Genius FaceCam 1005 WebCam Driver 2.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma GENIUS.

Liczba pobrań: 112
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GENIUS
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Genius FaceCam 1005 WebCam Driver 2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Aspire V3-431 Intel SATA AHCI Driver 11.5.0.1207 for Window i Sony Vaio VPCYB33KX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Genius FaceCam 1005 WebCam Driver 2.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: