AMD Catalyst Legacy Graphics Driver 13.1

AMD Catalyst Legacy Graphics Driver 13.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Liczba pobrań: 165
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AMD Catalyst Legacy Graphics Driver 13.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz AMD Catalyst Legacy Graphics Driver 13.1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów MSI H67MA-ED55 Renesas USB 3.0 Driver 2.0.34.0 czy ASUS U24A BIOS 204. AMD Catalyst Legacy Graphics Driver 13.1 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: