Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Liczba pobrań: 131
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Sony Vaio VPCYB33KX/P Care Software 8.1.0.10120 czy Sony Vaio VPCZ11PGX/X Camera Driver 1.7.230.0 for XP. Gigabyte GA-H55M-S2H (rev. 1.1) Intel Management Engine Interfac to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: