Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Liczba pobrań: 77
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Intel
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Oprócz Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI G41TM-P31 BIOS 1.C lub Panasonic KX-MB1520BL Multi-Function Station Device Monitor Util. Gigabyte GA-H67MA-D2H-B3 (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: