Albatron KX18DS Pro BIOS 1.01c Beta

Albatron KX18DS Pro BIOS 1.01c Beta jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Albatron.

Liczba pobrań: 93
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Albatron
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Albatron KX18DS Pro BIOS 1.01c Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Albatron.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite T230 HDD Protection Utility 2.2.0.4 for Window i Foxconn A78AX-K BIOS 79BF1P12. Aplikacja Albatron KX18DS Pro BIOS 1.01c Beta może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: