ASUS TAICHI 21 Intel Wireless Display Application 3.5.34.0

ASUS TAICHI 21 Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 57
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASUS TAICHI 21 Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite T230 Realtek Audio Driver 6.0.1.6072 for Windo i Sony Vaio VPCY216FX/S Intel Chipset Driver 9.1.1.1019. ASUS TAICHI 21 Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: