Gateway MD26 BIOS 9A24

Gateway MD26 BIOS 9A24 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gateway.

Liczba pobrań: 220
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway MD26 BIOS 9A24 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Gateway.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ12HGX/X Intel Chipset Driver 9.1.1.1025 for Window i Dell Precision 390 Philips DVD8801 Firmware AD21 for Vista. Kod programu Gateway MD26 BIOS 9A24 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: