SpywareBlaster 3.5.1

Program zapobiega zainstalowaniu na lokalnym komputerze oprogramowania szpiegowskiego typu spyware. Aplikacja nie jest w stanie wykryć, czy na danej maszynie już jest jakiś szkodliwy program, jej działanie jest więc czysto prewencyjne. SpywareBlaster zapobiega rozprzestrzenianiu się trojanów za pomocą kontrolek ActiveX, dzięki czemu można pracować w Internecie bez konieczności wyłączania ich obsługi.

Liczba pobrań: 257
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Javacool
Rozmiar: 2.57 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program zapobiega zainstalowaniu na lokalnym komputerze oprogramowania szpiegowskiego typu spyware. Aplikacja nie jest w stanie wykryć, czy na danej maszynie już jest jakiś szkodliwy program, jej działanie jest więc czysto prewencyjne. SpywareBlaster zapobiega rozprzestrzenianiu się trojanów za pomocą kontrolek ActiveX, dzięki czemu można pracować w Internecie bez konieczności wyłączania ich obsługi. Uaktualnioną listę groźnego oprogramowania można pobrać z serwerów producenta z poziomu samego programu.

W nowej wersji dodano ochronę dla przeglądarek Mozilla i Firefox, opcję automatycznej aktualizacji, usprawniono działanie programu i wprowadzono niewielkie poprawki.

Ocena:
Twoja ocena: