Lenovo ThinkPad R60e Intel Chipset Software 9.3.0.1021

Lenovo ThinkPad R60e Intel Chipset Software 9.3.0.1021 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad R60e Intel Chipset Software 9.3.0.1021 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad W510 Smart Card Reader Driver 32.3.2.2 for Windo i ASUS S56CA Intel Wireless Display Application 3.5.34.0 for Windo. Programiści INTEL zadbali, by Lenovo ThinkPad R60e Intel Chipset Software 9.3.0.1021 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: