Sony Vaio VPCZ11KGX/X Intel WLAN Driver 13.1.1.1 for Windows 7 x

Sony Vaio VPCZ11KGX/X Intel WLAN Driver 13.1.1.1 for Windows 7 x to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 71
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ11KGX/X Intel WLAN Driver 13.1.1.1 for Windows 7 x jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkPad T420i BIOS Update Utility 1.43 i Panasonic WORKiO DP-C306 PCL Printer Driver 1.07.037.e x64 (IT). Sony Vaio VPCZ11KGX/X Intel WLAN Driver 13.1.1.1 for Windows 7 x poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: