Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72

Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 129
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony Vaio VPCZ214GX Intel Centrino LAN Driver 14.0.2.2 for Windo i Lenovo ThinkPad Edge E535 Broadcom Bluetooth Driver 12.0.0.2200 . Lenovo ThinkPad X131e ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.72 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: