Sony Vaio VPCZ122GX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind

Sony Vaio VPCZ122GX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Liczba pobrań: 90
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Synaptics
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ122GX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Synaptics.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS TAICHI 21 Smart Gesture Driver 1.0.33 i ASRock IMB-A160 AMD All-in-one Driver 9.001 for Windows 8. Programiści Synaptics zadbali, by Sony Vaio VPCZ122GX Synaptics TouchPad Driver 14.0.16.0 for Wind były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: