EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP

EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Liczba pobrań: 81
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Philips 231S2CB/00 Monitor Driver 1.0 for Vista czy Sony Vaio VPCY115FX Synaptics TouchPad Driver 14.0.10.0. Programiści REALTEK zadbali, by EVGA X79 Classified Realtek Audio Driver 2.67 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: