Gigabyte GA-X79-UD5 (rev.1.0) BIOS F13q Beta

Gigabyte GA-X79-UD5 (rev.1.0) BIOS F13q Beta to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-X79-UD5 (rev.1.0) BIOS F13q Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Motorola MPx220 Smartphone USB Driver 7.0.0.0 for Vista64 i Lenovo ThinkPad T410si Leadcore WWAN Driver 1.12.01. Gigabyte GA-X79-UD5 (rev.1.0) BIOS F13q Beta poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: