Toshiba Satellite Pro R840 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi

Toshiba Satellite Pro R840 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Liczba pobrań: 74
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Atheros
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro R840 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Atheros.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Toshiba Satellite Pro R840 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkPad W510 NVIDIA Graphics Driver 9.18.13.1100 for Win czy Gigabyte GA-M55SLI-S4 (rev. 2.0) NVIDIA Chipset Driver 15.00G fo. Toshiba Satellite Pro R840 Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for Wi to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: