COWON iAUDIO F1 Media Player Firmware 1.21 EN

COWON iAUDIO F1 Media Player Firmware 1.21 EN jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Cowon.

Liczba pobrań: 72
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Cowon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

COWON iAUDIO F1 Media Player Firmware 1.21 EN to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Cowon.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz COWON iAUDIO F1 Media Player Firmware 1.21 EN, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 (rev. 1.x) Intel SATA/RAID Preinstall Dr czy MSI C847IS-P33 Realtek LAN Driver 5.808.1120.2012 for XP. COWON iAUDIO F1 Media Player Firmware 1.21 EN to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: