AVIRA Antivirus Premium 2013 13.0.0.4045

AVIRA Antivirus Premium 2013 to program antywirusowy dla aktywnych użytkowników sieci. Posiada kilka wydajnych modułów do ochrony systemu.

Liczba pobrań: 346
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Avira Operations GmbH & Co
Rozmiar: 117.47 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

AVIRA Antivirus Premium 2013 to wydanie aplikacji antywirusowej, przeznaczone na rok 2013. Zastosowane tu mechanizmy zapewniają bezpieczeństwo systemu przed atakami z sieci oraz przed dostaniem się do systemu szkodliwego oprogramowania, jak elementy malware czy spyware. Zastosowany tu skaner nie obciążą odczuwalnie systemu operacyjnego, a doskonale wykrywa wszystkie podejrzane elementy. Jeśli dokonujemy zakupów online, nad naszym bezpieczeństwem czuwa moduł antyphishingowy, odpowiedzialny za bezpieczeństwo i poufność przesyłanych danych, jak na przykład login czy PIN do konta.

W AVIRA Antivirus Premium 2013 znajdziemy również moduł chroniący przed zagrożeniami typu rootkit – wszystkie ukryte szkodniki zostaną zlokalizowane i zlikwidowane, nawet jeżeli żaden inny program antywirusowy nie może ich odnaleźć. Nowe wydanie to aktualizacja aplikacji i usunięcie bugów.

Ocena:
Twoja ocena: