Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek Audio Driver 2.70

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek Audio Driver 2.70 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Liczba pobrań: 93
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
REALTEK
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek Audio Driver 2.70 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro L670 Bluetooth Monitor 4.04 for Windows 7 i Sony Vaio VPCZ22AGX/B BIOS Update Utility R1013H5 for Windows 7 . Kod programu Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek Audio Driver 2.70 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: