MSI A55-G45 BIOS 1.7

MSI A55-G45 BIOS 1.7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Msi.

Liczba pobrań: 115
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Msi
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MSI A55-G45 BIOS 1.7 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Msi.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz MSI A55-G45 BIOS 1.7, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HAMA Whitestorm PC Gamepad Driver 1.0 for XP lub Sony KDL-55HX823 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA. Aplikacja MSI A55-G45 BIOS 1.7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: