HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy HAMA.

Liczba pobrań: 280
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
HAMA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma HAMA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8B75-M LX PLUS AI Charger Utility 1.02.02, czy Philips 9FF2CMI/37E Digital Photo Frame Firmware 9.01.37. Kod programu HAMA Bluetooth 1.2 USB Adapter Driver 2.3 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: